باز هستیم
+1 امتیاز
2,498 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
درهنگام انتقال املاک تجاری یا ا داری، اخذ مفاصاحساب شهرداری الزامی است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (5,300 امتیاز)
سلام  باتوجه به قانون تسهیل تنظیم اسناد دردفاتر اسناد رسمی وآیین نامه آن بخصوص مفاد ماده 8 قانون مذکور کلیه قوانین ومقررات مغایر باقانون مذکور را ملغی دانسته است، جهت نقل وانتقال املاک اعم از اداری یاتجاری تکلیفی درخصوص اخذ گواهی کسب و پیشه ویا اخذ استعلام از اتحادیه صنفی متوجه دفاتر اسناد رسمی نمی باشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,616 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,316 بازدید
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

 

...