باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
1,018 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,160 امتیاز)
آیا پرداخت مزایای پایان خدمت بیش از یک ماه قابل قبول است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,160 امتیاز)
به استناد جزء د بند ۲ ماده ۱۴۸ قانون مالیاتهای مستقیم پرداخت مزایای  پایان خدمت کارکنان طبق مقررات استخدامی موسسه قابل قبول است لیکن ذخیره مزایای پایان خدمت به استناد جزء و بند ۲ ماده ۱۴۸ قانون مذکور بیش از یک ماه قابل قبول نخواهد بود.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,598 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 9,665 بازدید
سوال شده بهمن 11, 2017 در حسابداری و مالیات توسط محسن سعیدی
0 امتیاز
1 پاسخ 604 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 440 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 351 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 985 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,006 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,585 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,038 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,000 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 304 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 484 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,490 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...