درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
1,343 بازدید
در مالیات ارث توسط
سلام روز به خیر

من واسه اانتقال سیم کارت همراه اول ورثه ای به یکی از ورثه مالیات بر ارث میخواد؟

و اگر میخواد چجوری محاسبه میشه
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (32,670 امتیاز)

چون حق امتیاز تلقی میشود مطابق بند 3 ماده 17 محاسبه میگردد.

3- نسبت به حق‌الامتیاز و سایر اموال و حقوق مالی که در بندهای مذکور به آنها تصریح نشده است، به نرخ ده درصد(10%) ارزش روز در تاریخ تحویل یا ثبت انتقال به نام وراث


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 591 بازدید
  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...