برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
1,858 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,070 امتیاز)
باسلام، آیا اداره مالیات میتواند از املاک سرقفلی حق کسب مالیات بر ارث دریافت نماید؟ با تشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)

بله مطابق بند 5 ماده 17 مالیات  به املاک و حق واگذاری تعلق میگیرد.
5- نسبت به املاک و حق واگذاری محل یک و نیم (5/1) برابر نرخهای مذکور در ماده(59) این قانون به مأخذ ارزش معاملاتی املاک و یا به مأخذ ارزش روز حق واگذاری حسب مورد، در تاریخ ثبت انتقال به نام وراث


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,604 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,738 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 5,228 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,347 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 476 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,184 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 881 بازدید
سوال شده بهمن 12, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 7,241 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,306 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,852 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 7,696 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 642 بازدید
سوال شده تیر 22, 2020 در حسابداری و مالیات توسط raminaslanfard (100 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 2,030 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...