از مشاور متخصص مالیات و امور مالی مشاوره تلفنی دریافت کنید.
+1 امتیاز
71 بازدید
سوال شده قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

حدود يك سال قبل يك كارگاه ساخت و توليد محصولات ام دي اف شامل كابينت آشپزخانه و دكور و ساير موارد راه اندازي كردم ، محل كار گاهم دماوند ميباشد و در حال حاضر با پنج كارگر مشغول به كار ميباشم ، سوالم اين هستش كه آيا واحد توليدي من شامل معافيت مالياتي كارآفرينان ميشود و يا نه ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (84,020 امتیاز)
اولین شرط این است که  شماباید١٢۰کیلومتر خارج ازتهران کارگاه داشته باشید
دراین صورت به ماده ١٣٢تا١۴۶مراجعه نمایید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

سوالات مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاوره


.
.
...