برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
720 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
سلام

آیا شرکتهای کشتیرانی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (1,440 امتیاز)
سلام

دوست عزیز معافیت حمل و نقل ذکر شده در بند 12 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده تنها در خصوص حمل و نقل عمومی و مسافری است و در خصوص شرکتهای کشتیرانی که خدمات حمل بار را انجام می دهند صادق نیست

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,794 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,300 بازدید
سوال شده بهمن 24, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,070 امتیاز)
+2 امتیاز
2 پاسخ 362 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...