درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
104 بازدید
در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
آیا برای نمایندگی ال جی فرمول خاصی جهت محاسبه مالیات وجود دارد؟مثلا 7% خرید از ال جی سود ناخالص باشد بعد20% آن را مالیات بگیرند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (32,470 امتیاز)
خیر مطابق ماده 131 محاسبه میشود.

اگر نماینده تعمیرات باشید در مواردی 10% از دستمزد شما.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...