دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
2,957 بازدید
در ثبت تغییرات شرکت توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
باسلام و وقت بخیر؛ پس از ثبت نام و طی مراحل اظهار درخواست دفاتر پلمپ و مراجعه به اداره پست در نهایت برای ثبت شماره پستی و شماره پیگیری به سایت مراجعه نمودم ! که متاسفانه متوجه اشتباه در تاریخ درخواست دفاتر که درسایت 01/01/1395 بوده تا 30/12/1395  شدم!! درحالیکه بجای 95 باید 96 میزدم!! واقعانمیدونم وقتی میگن تا پایان اسفند هر سال مهلت درخواست دفاتر سال آینده ست! چطوری در سایت پیش فرض تاریخ 95 رو قید میکنند؟!! اونم وقتی قانون میگه از اول فروردین سال جدید دریافت دفاتر سال قدیم بی معنی ست؟! تورو خدا بفرمایید چکارکنم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

+1 امتیاز
توسط (94,640 امتیاز)
پاسخ سوال شما توسط دوستان داده شده که مفصل وصحیح است فقط یک نکته اضافه کنم
لطفا خودتان کنترل کنید
اگر دفانرتان به دست شمارسیده به صفحه ای که مهر ثبت شرکتها ممهورشده است دقت نمایید ..ایا سال مالی هم ثبت شده ؟؟قدیما فقط تاریخ دریافت ثبت میشد ..مهم اینه که قبل ازشروع سال ٩۶دریافت شده ..

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
توسط (32,870 امتیاز)
دوست عزیز بسیاری از شرکت ها در سال 95 شروع به فعالیت میکنند یا ثبت میشوند و آن ها نیز مکلف به دریافت دفاتر میباشند از طریق همان مراحل میباشند.

در ابتدای شروع سال یعنی روز 6 یا 5 فروردین که اداره دارایی باز میباشد به این اداره مراجعه کنید و بابت نا نویس بودن و تاریخ و شماره ی دفترتان یک نامه از ممیز یا سر ممیز ضمن توضیح شفاهی و احتمالا کتبی درخواست نمایید. دراین صورت فکر میکنم بتوانید از همان دفاتر استفاده کنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.