باز هستیم
+1 امتیاز
4,562 بازدید
در ثبتی و اداری توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
باسلام و وقت بخیر؛ پس از ثبت نام و طی مراحل اظهار درخواست دفاتر پلمپ و مراجعه به اداره پست در نهایت برای ثبت شماره پستی و شماره پیگیری به سایت مراجعه نمودم ! که متاسفانه متوجه اشتباه در تاریخ درخواست دفاتر که درسایت 01/01/1395 بوده تا 30/12/1395  شدم!! درحالیکه بجای 95 باید 96 میزدم!! واقعانمیدونم وقتی میگن تا پایان اسفند هر سال مهلت درخواست دفاتر سال آینده ست! چطوری در سایت پیش فرض تاریخ 95 رو قید میکنند؟!! اونم وقتی قانون میگه از اول فروردین سال جدید دریافت دفاتر سال قدیم بی معنی ست؟! تورو خدا بفرمایید چکارکنم؟
2 پاسخ
+1 امتیاز
توسط (120,770 امتیاز)
پاسخ سوال شما توسط دوستان داده شده که مفصل وصحیح است فقط یک نکته اضافه کنم
لطفا خودتان کنترل کنید
اگر دفانرتان به دست شمارسیده به صفحه ای که مهر ثبت شرکتها ممهورشده است دقت نمایید ..ایا سال مالی هم ثبت شده ؟؟قدیما فقط تاریخ دریافت ثبت میشد ..مهم اینه که قبل ازشروع سال ٩۶دریافت شده ..

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (33,070 امتیاز)
دوست عزیز بسیاری از شرکت ها در سال 95 شروع به فعالیت میکنند یا ثبت میشوند و آن ها نیز مکلف به دریافت دفاتر میباشند از طریق همان مراحل میباشند.

در ابتدای شروع سال یعنی روز 6 یا 5 فروردین که اداره دارایی باز میباشد به این اداره مراجعه کنید و بابت نا نویس بودن و تاریخ و شماره ی دفترتان یک نامه از ممیز یا سر ممیز ضمن توضیح شفاهی و احتمالا کتبی درخواست نمایید. دراین صورت فکر میکنم بتوانید از همان دفاتر استفاده کنید.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,587 بازدید
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

 

...