باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
866 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام وقت بخیر،

مالیاتی که خودش شخص حقیقی باید پرداخت کنه طبق ماده 131 میشه اما میزانی که کارفرما باید از پیمانکار کسر کنه طبق تبصره 1 ماده 86 ق م م به صورت 10 درصد مقطوع هست درسته؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,010 امتیاز)
کارفرما هیچ مالیاتی از پیمانکار نباید کسر کنه مگر اینکه اون کار دستمزدی و حقوق بگیر باشه که مشمول ماده ۸۶ بشود

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 4,048 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,434 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 604 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 850 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...