باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
18,598 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (15,940 امتیاز)
آیا با کد ملی میتونم مالیات کارتخوان رو استعلام بگیرم ؟ برای استعلام مالیات کارتخوان با کد ملی چکار کنم ؟
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (15,940 امتیاز)
 
بهترین پاسخ

 استعلام مالیات کارتخوان با کد ملی از طریق سامانه my.tax.gov.ir امکان پذیر می باشد. در صورتی که در این سامانه ثبت نام کرده اید می توانید با کد ملی وارد سامانه شوید و از بخش درخواست ها ، گزینه استعلام بدهی مالیاتی را انتخاب کنید.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (23,060 امتیاز)

مالیات دستگاه پوز یا دستگاه کارتخوان به صورت سالیانه محاسبه می شود. مالیات هر سال، تا پایان خرداد ماه در اظهارنامه عملکرد مشاغل مشخص می شود. 

می توانید در موقع ارسال اظهارنامه مالیات، مالیات تشخیصی را بپذیرد (اصطلاحا ماده 100 رو قبول کنید) یا اینکه اظهارنامه خود را ارسال کنید.

مالیات دارندگان دستگاه پوز یا مالیات کارتخوان، براساس مالیات مشاغل موضوع ماده 131 قانون مالیات های مستقیم مشخص می شود.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...