باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
892 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (60,190 امتیاز)
ویرایش شده توسط
اگر سال 1400 اولین سال عملکرد باشد، آیا می شود از تسهیلات موضوع تبصره ماده 100 قانون مالیات های مستقیم و پذیرش مالیات مقطوع به جای اظهارنامه مالیتی استفاده کرد ؟ درآمد آنچنانی نداشتم
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,010 امتیاز)
ویرایش شده توسط
 
بهترین پاسخ

بله امکان استفاده از تبصره ماده 100 مالیات در سال اول را دارید مگر ایتکه هیچ اطلاعاتی از شما در دسترس نباشد


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (1,380 امتیاز)
سنوات قبل نمیشد

ولی امسال میشه ظاهرا

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+3 امتیاز
1 پاسخ 821 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...