باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
697 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
اگر ملک کاربری مسکونی داشته باشه و شخص حقیقی اونو جهت انجام امور اداری خودش اجاره کنه و دفتر بزنه، موجر مشمول مالیات میشه؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

هر ملکی در اختیار هر شخصی بغیر از مالک باشد اجاری محسوب و مشمول فصل درآمد املاک میشود.با استثنا مشمولین تبصره ماده 53 (افراد تحت تکفل).

از طرفی باید به قوانین مربوط به خانه های خالی نیز توجه نمود

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 476 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 3,028 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 26,647 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...