باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
302 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (130 امتیاز)
سلام، بنده یک شخص حقیقی هستم که با اداراه دولتی کار میکنم.

برگ قطعی مالیات منتهی به سال 98 من آمده و در آمدم اظهاری من  سه میلیون و پانصد هزار تومان بوده که کلا مالیاتی تعلق نگرفته.  الان میخواهم مالیات سال 99 را اظهار کنم. در آمد سال 99 سی و دو میلیون و دویست هزار تومان است. اگر از ماده 100 استفاده کنم چون مالیات سال قبل صفر بوده مالیات امسالم را نیز صفر نشان می‌دهد  آیا این میزان صفر قطعی میباشد؟

آیا از اظهارنامه عادی استفاده کنم و هزینه وارد کنم تا اینکه سود و زیان ویژه زیر سقف معافیت مالیاتی باشد یا از ماده 100 استفاده کنم؟

ممنون از وب سایت بسیار آموزنده
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
سلام

از اظهارنامه عادی استفاده کنید ضمن اینکه فرصت ارسال اظهارنامه برای اشخاص حقیقی تمام شده است

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+3 امتیاز
1 پاسخ 823 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...