باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
3,128 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
سلام

بنده یک واحد گلخانه تولید و فروش گیاهان زینتی آپارتمانی گلدانی دارم.

آیا به بنده مالیات تعلق میگیره یا جزو فعالیت های کشاورزی و معاف از مالیات بر درامد محسوب میشه؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (1,380 امتیاز)
بسته به پروانه بهره برداری و اینکه شخص حقیقی یا حقوقی باشید یک سری تکالیف متفاوت است

ولی در فرض سوال گلخانه ها مشمول معافیت ماده 81 میشوند

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,222 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 436 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...