باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,126 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (19,610 امتیاز)
سلام

آیا برای مبلغ اجاره، اداره دارایی تعرفه ای دارد یا مبلغ قید شده در اجاره نامه مورد قبول میباشد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (2,460 امتیاز)
با سلام

دفترچه ارزش اجاری املاک هر ساله اعلام میشود برای کلیه مناطق در صورتی که اجاره اعلامی شما تا ۸۰ درصد منطبق با دفترچه باشد مورد قبول واقع میشود و در غیر این صورت ملاک دفترچه میباشد.

رفرنس: ماده ۵۴ قانون مالیات های مستقیم .

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...