باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
228 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (130 امتیاز)
با سلام دفاتر شرکت ما در طی سال مالی پلمپ شده اما از اول سال مالی ما فعالیت داشته ایم الان به نظرتون من ثب های اول سال رو از تاریخ پلمپ دفاتر بزنم یا از تاریخ فعالیت؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

طبق ائین نامه اجرائی ماده 95ق.م.م پلمپ دفاتر باید در سال قبل صورت بگیرد پلمپ طی سال مالی تنها در صورتیکه تا تاریخ پلمپ فعالیتی نداشته باشید مجاز است

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 5,511 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 395 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...