باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
4,362 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

ایا اموزشگاه زبانهای خارجی از مالیات معاف هستند ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,070 امتیاز)

ماده 134 درخصوص معافیت فعالیت های آموزشی و غیر انتفاعی توضیح داده است اما چیزی در خصوص معافیت آموزشگاه های زبان قید نکرده است. پس خیر معاف نیستید. مگر اینکه از سازمان فنی و حرفه ای دارای مجوز باشید. ضمن اینکه در صورت معافیت نیز شما مکلف به انجام امور قانونی خود میباشید.

ماده 134- درآمد حاصل از تعلیم و تربیت مدارس غیر انتفاعی اعم از ابتدایی، راهنمایی، متوسطه، فنی و حرفه‌ای، آموزشگاههای فنی و حرفه‌ای آزاد دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور(1)، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی‌غیر انتفاعی و مهدهای کودک در مناطق کمتر توسعه یافته و روستاها و درآمد موسسات نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی بابت نگهداری اشخاص مذکور که حسب مورد دارای پروانه فعالیت از مراجع ذیربط‌ هستند همچنین درآمد باشگاه­ها و موسسات ورزشی دارای مجوز از سازمان تربیت بدنی حاصل از فعالیت­های منحصرا ورزشی از پرداخت مالیات معاف‌ است.

آیین‌نامه اجرایی این ماده به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,412 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,280 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 443 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,385 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,925 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,920 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,525 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,924 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 423 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 863 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,428 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 446 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 476 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 7,519 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,393 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,315 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...