باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
470 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
سلام،

در صنف تلفن همراه مشغول فعالیت هستیم
شرکتهای وارد کننده  برای اجناس فروخته شده به ما فاکتور رسمی با احتساب ۹درصد ارزش افزوده محاسبه میکنند و ما مکلف به پرداخت هستیم.
آیا ما هم نیاز به دریافت آن مبلغ از خریدار نهایی هستیم؟
آیا بایستی دفتر فصلی ارزش افزوده تحویل دهیم؟

مالیات بر سود  توجه به حاشیه سود کم ما چگونه محاسبه میشود؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,010 امتیاز)
اگر در سامانه دارایی ثبت نام کرده باشید و مشمول ارزش افزوده شوید میتوانید از دیگران ارزش افزوره مطالبه کنید و تفاوت دریافتی و پرداختی را طی اظهارنامه ۳ ماهه بپردازید. در مورد مالیات هم هر چه سود کرده باشید مطابق جدول ماده ۱۳۱ مطالبه میشود چه بسا معاف شوید

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,038 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,830 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 3,434 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...