باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
421 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
با سلام.
اداره مالیات از کجا می دونه شرکت پیمانکاری کارکرد سالانه چقدر بوده ؟ آیا توسط کارفرما اطلاع رسانی می شه ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط
گزارش فصلی یا ماده ١۶٩ بصورت  زنجیری همه اطلاعات توسط مودیان اعلام میشه پس  کارفرما کارکرد پیمانکاررااعلام میکند
وخزیدهای  پیمانکاران توسط  فروشندگان اعلام  میشه
مبنای اطلاعات دارایی گزارش فصلی است

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,023 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 973 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 437 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,078 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 7,945 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,764 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 10,022 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 502 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,442 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 5,267 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 307 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,017 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 210 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 5,744 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 425 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 925 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 591 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 10,524 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,758 بازدید
سوال شده فروردین 8, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,230 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,627 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,163 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,513 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...