درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
233 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (15,170 امتیاز)
سلام

آیا بیش از یکبار می‌توان از معافیت ماده 132 قانون مالیات های مستقیم استفاده نمود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,170 امتیاز)
براي واحدهاي جديد التاسيس اعم از صنعتي و معدني كه براي آنها از اول سال 81 پروانه بهره برداري از طرف وزارتخانه ذيربط صادر مي شود فقط براي يك بار مي توان از معافيت مالياتي مقرر در ماده 132 استفاده نمود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...