باز هستیم
+1 امتیاز
934 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,190 امتیاز)
سلام

آیا بیش از یکبار می‌توان از معافیت ماده 132 قانون مالیات های مستقیم استفاده نمود؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,190 امتیاز)
براي واحدهاي جديد التاسيس اعم از صنعتي و معدني كه براي آنها از اول سال 81 پروانه بهره برداري از طرف وزارتخانه ذيربط صادر مي شود فقط براي يك بار مي توان از معافيت مالياتي مقرر در ماده 132 استفاده نمود.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,030 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,115 بازدید
سوال شده اسفند 12, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 673 بازدید
سوال شده بهمن 24, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 688 بازدید
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و شرایط
حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

ایمیل: info@bidbarg.com 


مجوز اینماد - Enamad Trust Certificate

 

مجوز نماد اعتماد الکترونیک

Zarinpal Trust Certificate

پرداخت امن با زرین پال

 

...