درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
316 بازدید
قبل در مالیات ارزش افزوده توسط (190 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام وقت بخیر

اگر خریدار حقیقی از یک فروشنده حقوقی خریدی انجام دهد ایا باید ارزش افزوده به فروشنده پرداخت کند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,700 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
سلام،

مشمولیت ارزش افزوده به نوع و حوزه فعالیت فروشنده بستگی دارد نه به شرایط خریدار. اگر فروشنده مشمول باشد، پرداخت ارزش افزوده الزامی ست.

مطابق با مرحله هفتم فراخوان مشمولیت ارزش افزوده، تمامی اشخاص حقوقی فارغ از حجم فروش یا نوع فعالیت مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده هستند و صرفا کالا و خدمات موضوع ماده 12 قانون ارزش افزوده مشمول پرداخت نیستند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (980 امتیاز)
قطعا باید پرداخت کند .

فروشنده مشمول ارزش افزوده است . به هر شخصی که بفروشد باید ارزش افزوده را لحاظ کند . چه به شخص حقیقی چه حقوقی چه مصرف کننده نهایی
به کسب و کار خود احترام بگذارید
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...