دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,026 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
سلام آیا شرکت های حمل و نقل بار مشمول ارزش افزوده میشوند؟

حسابداری درآمد شرکت های حمل و نقل به چه صورتی است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (20,700 امتیاز)
سلام

برابر بند12 ماده 12 قانون ارزش افزوده از مالیات ارزش افزوده معاف هستند لیکن در خصوص شرکتهایی که مدیریت حمل و نقل بار را انجام میدهند مشمول معافیت نمیشوند.

در خصوص قسمت دوم پرسش عرض کنم نحوه حسابداری درامدها طبق استاندارد حسابداری مشخص شده و با توجه به ساختار شرکت و تجربه خودتان باید عمل کنید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.