دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
15 بازدید
قبل در امور اداری و دولتی توسط (20,190 امتیاز)
سلام

ماموریت آموزشی کارکنان برای ادامه تحصیل به چه نحوی است ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (126,730 امتیاز)
 
بهترین پاسخ
سلام

بر اساس ماده 61 قانون مدیریت خدمات کشوریاعزام كارمندان دستگاههاي اجرائي از زمان تصويب قانون مدیریت خدمات کشوری براي طي دوره هاي آموزشي كه منجر به اخذ مدرك دانشگاهي و يا معادل آن مي گردد در داخل و خارج از كشور با هزينه دستگاههاي مربوطه و استفاده از مأموريت آموزشي ممنوع مي باشد. تبصره ـ ايثارگران مشمول مقررات خاص خود مي باشند. لازم به ذکر است بر اساس قوانین و مقررات مربوط به ماموریت آموزشی ایثارگران ، صرفاً جانبازان ، فرزندان شهدا و آزادگان مشمول استفاده از ماموریت آموزشی بر اساس برنامه آموزشی خود ، می باشند.

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.