دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
4,932 بازدید
قبل در طلاق توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

من زنی هستم 28 ساله قبلا به مدت دو هفته با فردی آشنا شدم که با فریب در ازدواج از او جدا شدم حال در مدت شش سال هست که با فردی دیگر زندگی را شروع کردم در این مدت زمانی که من نه ماهگی بارداری بودم شاهد حملات هیستریک از همسرم بودم.

بعدفهمیدم ایشان اختلال دو قطبی داره و خانواده همسرم به ما این مسئله رو نگفته بودند بعد از تحمل مشقت بار از بیماری ایشان و کمک برای بهبودی بیماری همسرم باز هم بعد از گذشت دو سال که بچه دنیا آمد به یک باره حملات شروع شد و در این حملات عصبی من را کتک زد و مادرم را که تشنج دارد به روی زمین هل داد.

 حالا از شما مشاور عزیز خواستم سوال کنم برای فردی مثل این آقا چگونه میتوانم تمامی حق و حق و قانونی خودم را مطالبه کنم و از او جدا شوم؟

 کمااینکه آیا تکلیف فرزندم در این باره چه خواهد شد و حضانت به عهده چه کسی میافتد
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,060 امتیاز)
سلام

چنانچه بیماری همسرتان به حدی باشد که جنون موقت و یا دوره ای نامیده شود و یا اینکه رفتار وی به گونه ای باشد که ادامه زندگی برای شما غیر ممکن گردد به استناد شروط ضمن عقد سند نکاحیه می توانید از همسرتان طلاق بگیرید. الباقی حقوتان نیز قابل دریافت است.

در خصوص فرزند، مادر تا هفت سالگی حضانت فرزند را بر عهده دارد و پس از آن بر عهده پدر است. چنانچه بیماری روانی پدر به حدی باشد که صلاحیت نگه داری طفل را نداشته باشد با اثبات در دادگاه حضانت پس از هفت سال نیز در صورت دارا بودن شرایط به مادر داده می شود.

مشاوره های مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 1,799 بازدید
دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

.
.
...