دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
621 بازدید
قبل در ازدواج توسط (100 امتیاز)
با سلام

من قصد گرفتن تاکسی گردشی تهران دارم ولی شرط متاهل بودن دارد و امکان ازدواج دائم را ندارم ولی با خانمی (بدون قصد هیچگونه ارتباط عاطفی یا جنسی فقط برای حل مشکل فوق) قصد ازدواج دائم دارم تا زمان گرفتن تاکسی و پس از آن طلاق. البته مستحضر باشید خانم از مراکز ازدواج موقت معرفی و من فقط با شناسنامه ایشان کار دارم برای گرفتن عقدنامه و کلیه هزینه های مراحل این کار با من است و همچنین بابت این خدمت خانم مبلغی توافقی به ایشان می پردازم.

 سوالم این است که چه مدارکی یا اسناد محضری بابت عدم دریافت مهریه یا نفقه و حق طلاق باید بگیرم که بعداً خانم برایم دردسرساز نشود؟

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,060 امتیاز)
سلام

مبلغ مهریه را  که تکلیف به پرداخت دارید. بنابراین مبلغ توافق شده را همان مهریه قرار بدهید که باید شما پرداخت کنید و در دفترخانه مبلغ مذکور را به ایشان بپردازید و سند دریافت مهریه از ایشان بگیرید. بابت طلاق هم یک وکالت بلاعزل طلاق به نام شخصی که شما از آن مطمئن هستید می توانید بگیرید و آن شخص می تواند پس از اینکه قصد طلاق داشتید به یک وکیل دادگستری وکالت در طلاق بدهد تا به اتفاق شما اقدام به طلاق توافقی نمایید . مطلع باشید که حدود پنج میلیون تومان ممکن است پروسه طلاق توافقی برای شما هزینه داشته باشد.

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

.
.
...