درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
735 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام آیا گزارش بازرسان سازمان ازنظر حقوقی معتبر ویا بعبارت دیگر محکمه پسند می باشد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط
با سلام بله ؛ حسب ماده 102 قانون تامین اجتماعی گزارش بازرسان سازمان درحکم گزارش ضابطین دادگستری است

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...