درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
46 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام ببخشین وقتتون رو میگیرم

حتی اگر دیه رای که پارسال صادر شده رو بیمه به حساب صندوق ریخته باشد وبه من زنگ زده واین مورد رو گفته باشد و رای دادگاه بعدا عوض شده ودرصد دیه من افزایش یافته باشد کل دیه بر حسب نرخ امسال حساب میشود یا فقط درصدی که افزایش یافته رو برحسب امسال حساب میکنن؟

بیمه به من میگه ما۲۵ درصدی که پارسال صادر شده رو به حساب صندوق ریختیم و برحسب امسال حساب نمیشه فقط۶درصد افزایش رو برحسب امسال میدیم و۲۵درصد تو حساب صندوق هست که پارسال ریختیم بهت گفتیم.

الان من چیکار کنم منتظر اجرای احکام باشم تا کلشو برحسب امسال بگیرم یا بیمه درست میگه اون طوری که اونا میگن بگیرم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (50,150 امتیاز)
درو برشما

ملاک مبلغ دیه زمان قطعیت حکم است ماده 31 تبصره 3 قانون بیمه ثالث 95

کل دیه باید از رای قطعی شده محاسبه و پرداخت شود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...