درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
582 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
باسلام،

من با شصت سال سن وهیجده سال سابقه میتوانم دوسال بیمه بیکاری بگیرم بعد با بیست سال سابقه بازنشست شوم؟

ایامیزان حقوق بازنشستگی طبق ماده ۱۱۱برابر باحداقل حقوق وزارت کار همان سال بازنشستگی میشودیادوسال قبل از بیمه بیکاری؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (38,020 امتیاز)

با سلام در صورتی بیمه بیکاری شامل شما میشود که از زمان اعلام عدم نیاز کارفرما و قطع همکاری با ایشان در مدت یک ماه اقدام کرده باشید.

در خصوص میزان حقوق بازنشستگی قابل ذکر است که بر اساس میانگین 2 سال آخر حق بیمه محاسبه خواهد شد .


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...