درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,960 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (260 امتیاز)
بنده شاغل در آزمایشگاه خصوصی هستم و تابع قانون کار.میخواستم سوال کنم بازنشستگی خانمهای مشمول قانون کار با چند سال سابقه کار هستش؟آیا میتونن با 25سال کار و 30روز حقوق بازنشسته بشن یا حتما باید 30سال کار کنن؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (29,060 امتیاز)
سلام

زنان مشمول قانون کار می توانند با 42 سال سن و حداقل 20 سال سابقه بازنشسته شوند و وفق ماده 111 ق.ت.ا اجتماعی مستمری انها در زمان بازنشستگی نباید از حداقل دستمزد سال کمتر باشد ( در سال 98 برابر 1516000 تومان ) و در صورتی که بعد از محاسبه بیشتر شد همان مبلغ بیشتر پرداخت میگردد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...