از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
+1 امتیاز
296 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام. اقرارنامه برای دریافت حق بیمه چگونه است ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (30,440 امتیاز)
با سلام

اگر منظورتان گرفتن اقرار نامه از طرف کارفرما می باشد به استناد ماده 11 آئین دادرسی کار ، ارزش قانونی ندارد و کارفرما ملزم به پرداخت حق بیمه می باشد حتی اگر کارگر خودش درخواست کرده باشد.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

سوالات مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...