درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
392 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (100 امتیاز)
حتی اگر پیمانکار و مجری  یک شرکت باشد و کارمندی هم نداشته باشد در قرارداد از حق بیمه معاف است ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (29,100 امتیاز)
سلام

وفق بخشنامه ۱۱/۳ جدید درآمد چنانچه در قرارداد با اشخاص حقیقی شخصا و بتنهایی نحوه انجام قراداد باید جنبه دستوری نداشته باشد در غیر اینصورت مشمول بیمه و ماده ۳۸ میباشد لذا لا توجه روال جدید سازمان تمام قراردادهای انفرادی را مشمول بیمه می نماید مگر این خلافش ثابت شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...