درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,994 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام
از ماه دی سال ۶۳ در یک کارگاه خصوصی کار میکردم، در ماه خرداد سال ۶۴ بازرس بیمه آمد و از من سوال کرد که چه مدت در کارگاه مشغولم؟ من هم به برج دی سال ۶۳ اشاره کردم و بازرس همانطور ثبت کرده ولی اکنون تامین اجتماعی تاریخ ثبت بازرسی را محاسبه میکند و بیمه میگوید حق بیمه شش ماه قبلی را کارفرما نپرداخته و محسوب نمی شود البته آن زمان هیچگونه قرارداد یا فیش حقوقی نداشتیم، اکنون چگونه میتوانم آن شش ماه که بازرس هم تاریخش را قید کرده جزو سوابقم داشته باشم؟
توضیح اینکه کارگاه دارای کد کارگاهی بوده  و سابقه ی بازرسی های قبلی را داشته است و اولین بازرسی آن نبوده است.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,180 امتیاز)
یا سلام

به اداره کار مراجعه و بر اساس ماده 148 قانون کار در مراجع حل اختلاف علیه کارفرما اقامه دعوی نمائید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...