درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
499 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
با سلام

در صورت فوت بیمه شده در حادثه رانندگی در سرویس رفت و امد به محل کار در ساعت عادی رفت و امد با سابقه بیمه ۱۶ سال ایا میزان مستمری با احتساب سوابق بیمه  و متوسط حقوق دو ساله برقرار میگردد یا ملاک عمل چیز دیگری مثل اخرین حقوق دریافتی و یا مثلا سابقه کامل (۳۰ سال)میباشد؟

ایا قانون ۳۱ تامین اجتماعی در این مورد مصداق پیدا میکند و کارفرما موظف به پرداخت خسارت میباشد؟

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,180 امتیاز)

با سلام

میزان مستمری بازماندگان عبارت است از 30/1(یک سی ام ) مزد یا حقوق متوسط بیمه شده ضرب در سنوات پرداخت حق بیمه ، مشروط بر این که این مبلغ از پنجاه درصد مزد یا حقوق متوسط ماهانه او کمتر و از صد در صد آن بیشتر نباشد .
موضوع ماده 31 قانون تامین اجتماعی در باره موضوع دیگری است.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...