عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
131 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
ویرایش شده قبل توسط
با سلام
من میخواهم اقدام به بیمه مشاغل آزاد کنم ولی به دلیل 4-10 ساعت تدریس در دانشگاه آزاد از طرف دانشگاه بابت ساعات تدریس در شش ماه حدود 4-6 روز بیمه رد میشود. آیا این بیمه با بیمه مشاغل آزادی که به آن اقدام میکنم هم پوشانی کرده و باعث باطل شدن بیمه مشاغل آزاد من میشود؟
اگر من از دانشگاه درخواست کتبی  کنم که بابت ساعات تدریس بیمه ای برایم رد نکند آیا انجام این کار از طرف دانشگاه آزاد آنها را از طرف قانون دچار مشکل می کند؟
لطفا راهنمایی کنید.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (57,620 امتیاز)
با سلام شما تا زمانی که بیمه اجباری از طرف دانشگاه برایتان واریز مبشود نمیتوانید بیمه اختیاری برقرار نمایید واگر دانشگاه نسبت به قطع کردن بیمه شما اقدام نماید ومشکلی بوجود بیاید دانشگاه خلاف قانون عمل کرده وبهتر است تا زمانیکه شما تدریس میکنید از طرف دانشگاه بیمه شوید
حسین ذلقی مشاور در کلیه واحدهای بیمه تامین اجتماعی
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...