درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
923 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (100 امتیاز)
باسلام

در لیست ارسالی به تامین اجتماعی اشتباهی رخ داده و ترک کار یکی از کارمندان اعلام نشده ماه بعد بازرس بیمه مراجعه کرده و ترک کار آن کارمند را ثبت نموده است. در جلسه هیات تشخیص حکم صادر شده و شرکت مکلف به پرداخت حق بیمه شده است. حال کارمند مربوطه میتواند حقوق بیکاری دریافت کند؟
مربوط به این پاسخ: ماده 148 قانون کار چیست ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,900 امتیاز)
با سلام

در صورت وجود یکسال سابقه در اخرین کارگاه میتوانند بیمه بیکاری دریافت نمایند همچنین در صورت قراردادی نبودن و داشتن ارا مراجع قانونی نیز در صورت داشتن حداقل 6 سابقه پرداخت حق بیمه میتوانند بیمه بیکاری دریافت کنند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...