درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
905 بازدید
قبل در هدیه ازدواج توسط (100 امتیاز)
با سلام و احترام

در ازدواج اولم بیمه نبودم و چون همسرم شاغل و بیمه بود پس از بیمه شدن تا انتها برایش دفترچه بیمه نگرفتم و قبلا" از هددیه ازدواج هم استفاده نکرده ام. مدتی پیش از من طلاق گرفت و ساکن کانادا شد . ایا میتوانم با دارا بودن سایر شرایط در صورت ازدواج مجدد از هدیه ازدواج استفاده نمایم ؟

با تشکر از کارشناس محترم
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,180 امتیاز)

با سلام

برابر مفاد ماده 85 قانون تامین اجتماعی ، کمک هزینه ازدواج صرفاً بیه بیمه شده ای تعلق می گیرد که برای اولین بار ازدواج می کند.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...