عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
3,124 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط

سلام و عرض خسته نباشد خدمت تمامی کارشناسان و مشاوران محترم بیمه 
 

بیمه وام چیست ؟

1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

در صورت اخذ وام، دو نوع بیمه میتوان تهیه نمود:

اول بیمه عمر مانده بدهکار برای وام گیرنده که در این بیمه نامه در صورتیکه شخص وام گیرنده فوت کند، شرکت بیمه کل مبلغ وام را به بانک بازپرداخت مینماید و ضامنین درگیر پرداخت اقساط نخواهند شد . این بیمه نامه با سرمایه کاهشی می باشد یعنی با پرداخت هر قسط از وام، ارزش و تعهد پولی شرکت بیمه کاهش می یابد که منطقی است.

دوم: بیمه مرهونات بانکی: یعنی در صورتیکه وام برای منزل و یا کارگاه یا خرید اجناس خاصی اخذ گردیده است، و آن کالا یا ملک مورد نظر در رهن بانک قرار گرفته است، برای مرهونات مورد نظر می بایست بیمه آتش سوزی به ارزش وام اخذ شده به نفع بانک خریداری کرد که در صورتیکه مورد رهن در اثر آتش سوزی، انفجار و یا صاعقه از بین برود، شرکت بیمه تعهد خود را به بانک ایفا کند.

موفق باشید

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 1,620 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 176 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 217 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 39 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 59 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...