درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
166 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا می توان بر خلاف خواست پیمانکار مرخصی نروم ودر پایان کار هر چند سال که باشد و شکایت کنم و پولشان را از پیمانکار بگیرم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,900 امتیاز)

با سلام و عرض ادب

مرخصی‌های استحقاقی، استعلاجی و بدون حقوق کارگران همواره در کارگاه‌ها مورد مناقشه بین کارگران و کارفرمایان قرار داشته است. مستند به ماده 66 قانون کار، کارگر در هر سال مجاز به ذخیره بیش از 9 روز از مرخصی سالانه خود نبوده و مابقی مرخصی سالانه وی یعنی 17 روز کاری، برای کارگرانی که به کارهای سخت و زیان‌آور اشتغال نداشته باشند، اجباراً باید مورد استفاده قرار گیرد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...