درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,780 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام من پرستار هستم م با چهار سال سابقه بیمه بعد از استعفا پنج سال بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی بودم در صورتی که مجددا مشغول به کار شوم سابقه بیمه ی من چگونه خواهد بود آیا میتوانم با بیست سال سابقه بازنشست شوم ؟(این پنج سال محاسبه میشود یا خیر )با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (29,100 امتیاز)
با سلام
سابقه بیمه زنان خانه دار شما جزو سوابق بیمه ای شما محسوب شده و شما در صورت اشتغال در کارگاههای مشمول قانون کار و تامین اجتماعی می توانید وفق تبصره 4 ماده 76 قانون تامین اجتماعی با حداقل 42 سن و 20 سال سابقه بازنشسته شوید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...