درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
474 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام ایا کارفرما می تواند نیروی خود که سمت مسول بهداشت بیمارستان دارد با تهیه استشهادنامه از زیر دستان ایشان (خدمات) با موضوع صحبت با لحن توهین آمیز از کار اخراج کنه؟حتی اگر دسیسه کرده باشند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (5,850 امتیاز)
باسلام - شرایط خاتمه کار باید براساس ماده 21 قانون کار باشد، بنابراین هیچ یک از طرفین نمیتوانند به فسخ یکجانبه قرارداد کاری اقدام نماید و حق برهم زدن آن را نخواهد داشت مگر درموارد خاص وآنهم با نظر قانون امکان پذیراست. لذا درصورتیکه کارفرما صرفا با استناد به استشهاد اقدام به اخراج شما کرده باشد خلاف قانون عمل نموده و غیرقانونی میباشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...