درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
856 بازدید
قبل در مرخصی زایمان و استعلاجی توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باسلام من 10ماه در شرکت سابقه بیمه دارم و تا تاریخ 31/02/97قرداد داشتم واز 27/02/97استعلاجی دکتر برای مرخصی زایمان دارم منتها کارفرما ازم برگ مرخصی گرفت تا 31/02/97وگفت همکاری میکنه ولی متاسفانه بعد یک هفته اعلام کرد برای مرخصی زایمان همکاری نمیکنه وترک کار برام میزنه وتاریخ زایمانم 10مردادماه ،لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم از مرخصی استفاده کنم ؟؟چه راه حلی وجود داره
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (40,620 امتیاز)

با سلام

در اداره کار علیه کارفرما اقامه دعوا نمائید، گر چه شرط دریافت غرامت ایام بارداری در ماده 68 قانون تامین اجتماعی صرفاً داشتن 60 روز سابقه در طول یک سال قبل از زایمان است.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...