عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
274 بازدید
سوال شده قبل در بیمه بیکاری توسط
با سلام من در مجموع با احتساب خدمت سربازی مدت 15 سال و دوماه سابقه بیمه دارم،ولی سابقه کارم در آخرین کارگاه 5 ماه است، برای بیمه بیکاری مراجعه کردم که گفتند باید در آخرین کارگاه سابقه شما یکسال باشد در غیر این صورت بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد خواهشمند است راهنمایی لازم را بفرمایید
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
باسلام و احترام

 

سابقه مورد نیاز برای درخواست بیمه بیکاری به دو حالت می باشد:

 

1-کارگران در حالت اتمام قرارداد و عدم نیاز از طرف کارفرما می بایست دارای حداقل یکسال سابقه پرداخت حق بیمه در آخرین کارگاه باشند.

 

2-کارگران در حالت  بدون قرارداد (دائمی) و یا اخراج در حین قراداد ، می بایست دارای 6 ماه سابقه حق بیمه در آخرین کارگاه باشند.

 

 لازم به توضیح است در صورت داشتن سابقه مورد نیاز و دارا بودن سایر شرایط می توانند از مزایای این قانون منتفع گردند.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...