عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
301 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (220 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
چرا برای خرید بیمه عمر توسط افراد جامعه فرهنگ سازی نشده واکثر مردم با بیمه عمر بیگانه اند.؟
3 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)

با سلام ، 

در 2 سال اخیر شرایط خیلی تغییر کرده است و مردم کم کم دارند با این بیمه ها آشنا می شوند و بعبارتی درحال ایجاد بسترهای فرهنگی آن شده است ، می دانم کمی درصد نفوذ آن در سال های اخیر کمی کم بوده ولی بسیار بسیار امیدوارم در سال جاری و سال های آتی این آمار بصورت شگفت انگیزی بالا خواهد رفت ، با آمدن دوستان خوب نماینده و مشاوران قدرتمند در این زمینه و آموزش های تخصصی به ایشان و برگزاری جلسات متعدد برای مردم بزودی با پدیده استقبال بیشتر مواجه خواهیم شد.

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (340 امتیاز)
درود بر شما

اگر 5 سال گذشته این سوال مطرح می شد برای بنده قابل قبول تر بود اما امروزه استقبال مردم از محصولات بیمه عمر بسیار زیاد شده و بگونه ایست که اکثر مردم نسبت به محصول بیمه عمر شرکتهای مختلف اطلاع دارند و آگاهانه برای تهیه آن اقدام میکنند.هرچند که کماکان جای بحث دارد که چرا ضریب نفوذ بیمه عمر در کشور ما نسبت به کشورهای همسایه مانند افغانستان و.. پایین است.

با امید به اینکه در سالهای اخیر با اطلاع رسانی مناسب نمایندگان بیمه این فرهنگ بیشتر ترویج یابد
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (2,280 امتیاز)
با درود

از دید بنده شاید بخاطر تبلیغات خیلی کم

چون من خیلی جاها که رفتم و توضیح دادم گفتن این بیمه که انقدر خوبه پس چرا مردم اطلاعی ازش ندارند

که این جمله را بارها و بارها شنیده ام

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...