عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
68 بازدید
سوال شده قبل در شرایط بیمه عمر توسط (74,550 امتیاز)

من بیمه عمر و تامین اتیه  بیمه پاسارگاد هم هستم ایا به وسیله ان بیمه هم میتوانم مبلغی از عمل جراحی فک ام رو کم کنم .یعنی هم بیمه تامین اجتماعی هم بیمه عمر پاسارگاد ؟

مربوط به این سوال:پرداخت هزینه عمل جراحی فک توسط بیمه تامین اجتماعی

2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (1,860 امتیاز)

با سلام ... در بیمه نامه های عمر پوششی با عنوان هزینه های اعمال جراحی و درمان وجود ندارد. البته دو پوشش غرامت بیماریهای خاص و هزینه های پزشکی حادثه شامل این بیمه نامه بوده و شرایط ویژه خود را دارند. از جمله اینکه هزینه های جراحی و درمان ناشی از حوادث در صورت انتخاب پوشش هزینه های پزشکی تا سقف تعهدات با ارائه فاکتورهای مربوطه قابل پرداخت است. در پوشش بیماریهای خاص نیز می بایست بیمه شده با ارائه مدارک پزشکی ابتلاء خود را به یکی از بیماریهای خاص موضوع بیمه نامه را اثبات نماید و پس از آن از پوشش غرامت بیماریهای خاص بهره مند گردد.

عمل جراحی فک شما هم اگر در اثر حادثه باشد میتوانید از بند هزینه های پزشکی بیمه نامه عمر استفاده کنید.

البته بیمه پاسارگاد در کنار بیمه عمر خود برای برخی از بیمه گذارانی که ذخیره بیمه نامه عمرشان به میزان معینی رسیده باشد بابت اعمال جراحی عمومی و بستری بیمارستانی بیمه درمان تکمیلی ارائه میکند. برای اطلاع از این پوشش هم میتوانید از سایت بیمه پاسارگاد وضعیت بیمه نامه خود را استعلام نمائید... سلامت و سربلند باشید. 

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (64,610 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

در تکمیل فرمایشات همکار محترم خودم باید خدمت تون عرض کنم که دوستان عزیزی که دارای بیمه نامه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد می باشند،در حال حاضر میتوانند از  پوشش این بیمه نامه بشرح ذیل استفاده نمایند:

اگر جراحی فک شما بواسطه حادثه و یا تصادف باشد،میتوانید از پوشش هزینه های پزشکی بر اثر حادثه و در غیر اینصورت با استفاده از میزان اندوخته(سود-قلک) بیمه نامه تان و در صورتیکه اندوخته بین 2 تا 10 میلیون تومان باشد،میتوانید با رعایت سقف میزان اندوخته،از پوشش فوق بدون پرداخت وجه اضافی و هزینه جانبی دیگری از آن استفاده نمایید.

در غیر اینصورت می بایست از دفترچه های بیمه های پایه(تامین اجتماعی-سلامت و یا ایرانیان) و در نهایت از بیمه های تکمیلی استفاده نمایید.

با تجدید احترام

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...