درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,563 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (75,510 امتیاز)

من بیمه عمر و تامین اتیه  بیمه پاسارگاد هم هستم ایا به وسیله ان بیمه هم میتوانم مبلغی از عمل جراحی فک ام رو کم کنم .یعنی هم بیمه تامین اجتماعی هم بیمه عمر پاسارگاد ؟

مربوط به این سوال:پرداخت هزینه عمل جراحی فک توسط بیمه تامین اجتماعی

دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,140 امتیاز)

با سلام ... در بیمه نامه های عمر پوششی با عنوان هزینه های اعمال جراحی و درمان وجود ندارد. البته دو پوشش غرامت بیماریهای خاص و هزینه های پزشکی حادثه شامل این بیمه نامه بوده و شرایط ویژه خود را دارند. از جمله اینکه هزینه های جراحی و درمان ناشی از حوادث در صورت انتخاب پوشش هزینه های پزشکی تا سقف تعهدات با ارائه فاکتورهای مربوطه قابل پرداخت است. در پوشش بیماریهای خاص نیز می بایست بیمه شده با ارائه مدارک پزشکی ابتلاء خود را به یکی از بیماریهای خاص موضوع بیمه نامه را اثبات نماید و پس از آن از پوشش غرامت بیماریهای خاص بهره مند گردد.

عمل جراحی فک شما هم اگر در اثر حادثه باشد میتوانید از بند هزینه های پزشکی بیمه نامه عمر استفاده کنید.

البته بیمه پاسارگاد در کنار بیمه عمر خود برای برخی از بیمه گذارانی که ذخیره بیمه نامه عمرشان به میزان معینی رسیده باشد بابت اعمال جراحی عمومی و بستری بیمارستانی بیمه درمان تکمیلی ارائه میکند. برای اطلاع از این پوشش هم میتوانید از سایت بیمه پاسارگاد وضعیت بیمه نامه خود را استعلام نمائید... سلامت و سربلند باشید. 


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

در تکمیل فرمایشات همکار محترم خودم باید خدمت تون عرض کنم که دوستان عزیزی که دارای بیمه نامه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد می باشند،در حال حاضر میتوانند از  پوشش این بیمه نامه بشرح ذیل استفاده نمایند:

اگر جراحی فک شما بواسطه حادثه و یا تصادف باشد،میتوانید از پوشش هزینه های پزشکی بر اثر حادثه و در غیر اینصورت با استفاده از میزان اندوخته(سود-قلک) بیمه نامه تان و در صورتیکه اندوخته بین 2 تا 10 میلیون تومان باشد،میتوانید با رعایت سقف میزان اندوخته،از پوشش فوق بدون پرداخت وجه اضافی و هزینه جانبی دیگری از آن استفاده نمایید.

در غیر اینصورت می بایست از دفترچه های بیمه های پایه(تامین اجتماعی-سلامت و یا ایرانیان) و در نهایت از بیمه های تکمیلی استفاده نمایید.

با تجدید احترام

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...