درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,172 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (75,470 امتیاز)
سلام

آیا قرارداد کار پاره وقت میتونه بیمه نداشته باشه ؟  و آیا این نوع قرارداد کار موقت بدون بیمه اعتبار دارد در اداره کار ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,680 امتیاز)
همراه گرامی بیدبرگ

با سلام

بر اساس ماده 148 قانون کار افراد به تناسب کارکرد می بایست نزد سازمان تامین اجتماعی بیمه شوند. فلذا قرارداد پاره وقت بدو ارسال لیست بیمه می تواند تبعات قانونی از قبیل شکایت کارگر برای دریافت حق بیمه خویش به تناسب کارکرد را به دنبال داشته باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...