درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
153 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (130 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام- مادر بنده 48 ساله خانه دار و بدون بیمه هستند و خودم دختر 30 ساله مجرد و بیکار هستم تصمیم گرفتیم برای بیمه اقدام کنیم سوال بنده این است که کدام بیمه را خریداری کنیم- بیمه ای هست که یک حق بیمه بپردازیم و دونفری بیمه شویم-حداکثر ماهانه 50 هزار تومان میتوانیم بپردازیم.با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (33,930 امتیاز)
با سلام و احترام

دوست عزیز در شرکت بیمه کارآفرین یک طرح مشترک برای شما وجود دارد اما مبلغ پرداختی به صورت سالیانه و حداقل مبلغ 500 هزار تومان می باشد.
مشاور شرکت بیمه سامان
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.
0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
خواهر گرامی سلام،وقت بخیر.

از اینکه به فکر آینده خودتون و مادر محترم تون هستین صمیمانه به شما تبریک عرض میکنم،چون داشتن بیمه عمر برای افراد آرامش خاطر رو بهمراه خودش میاره.

بیمه عمر مشترک را فقط بیمه کارآفرین دارد،ولی پرداخت حق بیمه بصورت ماهانه ندارد و ضمنا" پوششهای این بیمه نامه قدیمی بوده و شامل پوششهای جدید نمیگردد.

پیشنهاد می کنم با توجه به اینکه تمایل دارین حق بیمه رو ماهانه پرداخت کنین،بیمه نامه مد نظرتون رو از شرکت بیمه پاسارگاد خریداری کنین که هم روش پرداخت ماهانه داره و هم پوششهای بیشتری نسبت به بیمه کارآفرین داره.

در این بیمه نامه شما هم بیمه تکمیلی درمان خواهید داشت(البته در بخش جراحی ها) و هم منزل مسکونی تان بیمه آتش سوزی خواهد شد و ضمنا" بابت این پوششها حق بیمه اضافی نیز پرداخت نخواهید کرد.

حق بیمه پیشنهادی من از ماهانه 30 تا 50 هزار تومان،بسته به توان مالی شماست و اینکه در آینده اگر جایی مشغول بکار شدین و درآمدتون افزایش پیدا کرد میتونین حق بیمه تون رو هم به همان نسبت افزایش بدین که هم پوششهای بیشتری شامل تون میشه و هم قلک(پس انداز) بیمه نامه تون افزایش پیدا میکنه و به نفع تون هست.

با تجدید احترام

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...