درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,660 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با ماشین چپ کردم، پلیس نوشته حواس پرتی راننده (من رو مقصر دونسته)، می خواستم ببینم در صورت مقصر بودن بازم بیمه بهم تعلق میگیرد؟
و اینکه طول درمان 6 ماه زدن، اگر بعد طول درمان بهبودی کامل بدست بیارم بازم بهم دیه تعلق میگیرد؟
با سپاس
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,190 امتیاز)
درود برشما

آرزوی سلامتی برای شما دارم

مستند به ماده 3 قانون بیمه ثالث و ایین نامه اجرایی آن به راننده مسبب حادثه مانند شخص ثالث دیه وارش  جراحات که توسط پزشکی قانونی تایید شده باشد  ثابت میشود و قابل دریافت از بیمه گر می باشد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (140 امتیاز)
باسلام و احترام
اگر تاریخ صدور بیمه نامه شخص ثالث (خودروی مسبب حادثه ) از تاریخ 96/5/21 به بعد باشد راننده مسبب حادثه نیز دیه دریافت خواهد نمود در غیر اینصورت حداقل 6 ماه پس از حادثه در صورت داشتن نقص عضو دائم ، غرامت نقص عضو دریافت خواهد نمود .
قبل توسط (140 امتیاز)
با سلام
این که تاریخ صدور بیمه نامه باید از 21/5/96 به بعد باشه به هیچ عنوان سندیت نداره
0 امتیاز
قبل توسط (1,220 امتیاز)
سلام دوست عزیز
شما میتوانید با دادخواست قانونی حقتون رو از بیمه بگیرید حق قانونیتون شما اگه ماده ۶۶ قانون جدید بیمه اجباری رو بخونید متوجه خواهید شد که قوانین قبلی منسوخ و قوانین جدید جایگزین شده بعد از لازم الاجرا شدن که ۲۹ خرداد ۹۵ می باشد

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...