دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
2,155 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
از کارفرما یه علت اخراج بی دلیل شکایت کردم و رای اولیه به بازگشت به کار بنده بوده که کارفرما خودداری کرده و درخواست تجدیدنظر داده.

از رو مدارکی که داده بودن وزارت کار کپی گرفتم و متوجه شدم برگه ای رو که روز آخر کاری به من دادن که دیگه نرم سرکار رو عوض کردن و یه برگه دیگه با همون متن و البته بدون رسید من رو به وزارت کار دادن. (متنی که توسط شرکت نوشته شده به دروغ میگه من استعفا دادم و فرداش باید برم برای تسویه؛ رسید مکتوب بنده در پایین برگه هم میگه من استعفا ندادم و بنابرخواست شرکت اخراج میشم و حتی اعلام آمادگی به ادامه همکاری هم دادم)

با توجه به اینکه برگه اصلی توسط  بنده و برگه جعلی توسط اونها در همون روز جلسه بررسی ضمیمه پرونده شده و امکان تشخیص متفاوت بودن دو برگه از محل امضای مدیر عامل شرکت که متفاوته؛ قابل تشخیص هست، آیا من میتونم این مطلب رو تو جلسه تجدید نظر مطرح کنم؟ و آیا در این خصوص برای کارفرما جریمه ای در نظر گرفته شده؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,010 امتیاز)
بله شما می توانید مدرک کارفرما را قبول نکرده و درخواست کنید تا کارفرما اصل مدرک را ارائه نماید. در صورتی که اصل مدرک نیز مورد قبول شما نبود می توانید درخواست کارشناسی خط بدهید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ بهترین بیمه عمر

.
.
...